04. 06 2017 10:05 | www.tvdoma.sk

Nečistá hra

Život mladej novinárky Britt sa obráti hore nohami, keď sa jedného dňa prebudí vedľa mŕtvoly a... Vôbec nič si nepamätá!

Nečistá hra
Nečistá hra Foto: Alberta Film Entertainment

(Smoke Screen, resp. Sandra Brown's Smoke Screen, Triler, 84', USA, 2010, Stereo)
Réžia: Gary Yates
Hrajú: Jaime Pressly, Currie Graham, Garwin Sanford, Larissa Laskin, Blu Mankuma, Zak Santiago, Malcolm Stewart, Martin Cummins, Brendan Fletcher, Marie Avgeropoulos, Dustin Brooks, Alex Bruhanski, John Cassini, Brenda Crichlow, Jason Diablo


Televíznej reportérke Britt Shelleyovej (Jaime Pressly), ktorá sa preslávila tým, že odhalila podpaľačstvo na policajnej stanici a predovšetkým klamstvá, ktoré celý prípad zahaľovali do mysteriózneho závoja. O päť rokov neskôr sa Britt prebudí vedľa mŕtvoly Jaya Burgessa (Martin Cummins), jedného z detektívov, ktorý bol vtedy do prípadu zapletený Celá situácia je o to horšia, že Britt si nič nepamätá a vôbec netuší, čo sa stalo. A tak je zrazu uväznená vo svete korupcie, v ktorom figurujú okrem policajného oddelenia aj vysoko postavení politici, ktorí by odhalením pravdy stratili úplne všetko! No je tu ešte niečo naozaj veľmi zvláštne... Niečo, čo neveští nič dobré... Pred piatimi rokmi sa totiž Raley Gannon (Currie Graham), dlhoročný kamarát zavraždeného Jaya, tiež prebudil vedľa mŕtveho tela!

Sledujte v repríze v nedeľu, 25. júna, o 15.50!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.