TV Markíza odvysiela tri diskusné relácie s prezidentskými kandidátmi

05. 03 2019 15:25 | TS
Prezidentské voľby 2019
Prezidentské voľby 2019 Foto: TV Markíza

Každému z kandidátov bude vyhradený rovnaký priestor a možnosť počas jednej minúty samostatne prezentovať svoje posolstvo občanom.

Od piatka, 8. marca, do nedele, 10. marca 2019, vždy so začiatkom o 13.00, odvysiela televízia Markíza tri predvolebné diskusné relácie s názvom Prezidentské voľby 2019, v ktorých sa postupne vystriedajú všetci kandidáti na prezidenta Slovenskej republiky.

„Hostí sme pozývali na základe projektu, ktorý sme predložili Rade pre vysielanie a retransmisiu ešte začiatkom februára. Do jednotlivých diskusií sú prezidentskí kandidáti rozdelení podľa priemeru prieskumov dvoch rešpektovaných agentúr FOCUS a AKO za celý mesiac február,“ vysvetlil moderátor diskusných relácií Michal Kovačič.

Každému z kandidátov bude vyhradený rovnaký 7-minútový časový priestor a na záver diskusie možnosť počas jednej minúty samostatne prezentovať svoje posolstvo občanom. Debatovať sa bude napríklad o minulosti kandidátov vo verejnom živote, ale aj o ich predstavách o výkone prezidentského úradu z hľadiska domácej a zahraničnej politiky.

Rozdelenie prezidentských kandidátov do jednotlivých relácií:

Piatok, 8. marca, o 13.00
• Martin Daňo, Róbert Švec, Bohumila Tauchmannová, Juraj Zábojník, Ivan Zuzula

Sobota, 9. marca, o 13.00
• Béla Bugár, Eduard Chmelár, Milan Krajniak, František Mikloško

Nedeľa, 10. marca, o 13.00
• Zuzana Čaputová, Štefan Harabin, Marian Kotleba, Maroš Šefčovič


PR oddelenie skupiny Markíza

Komentáre ( 0)