Dajte otázky, Dajto odpovie! (december 2018)

26. 12 2018 14:15 | www.dajto.sk
Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Monika: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či neplánujete vysielať Alfa, potešili by ste veľa fanúšikov. Tiež by som sa chcela spýtať, či neplánujete odvysielať nejaký animovaný film z knižnice Sony Pictures. Viem, že od Sony nakupujete len vy, a v súčasnosti tam majú veľa pozoruhodných titulov. Napríklad Emoji, Angry Birds, Šťastná hviezda, Šmolkovia – Zabudnutá dedina a mnoho iných, Potešili by ste ma, keby ste niektoré z týchto filmov odvysielali v budúcom roku.

Máme pre Vás naozaj skvelú správu, všetky spomínane animované filmy uvidíte už v budúcom roku na obrazovkách TV Markíza. Ešte tento rok, v piatok 28. decembra 2018 o 13:00, si budete môcť vychutnať rodinnú animovanú komédiu Oblačno, miestami fašírky 2, alebo na Nový rok, 1. januára 2019 o 08:40, legendárny animovaný film Happy Feet.

Ema: Dobrý deň, milé Dajto. Mám veľmi rada vašu stanicu, vlastne všetky tri stanice skupiny Markíza. Som veľmi rada, že vždy nám ponúkate kvalitné programy. Chcela by som sa vás spýtať, na aké premiérové filmy sa môžeme tešiť v budúcom roku? A tiež sa chcem spýtať, či konkrétne neplánujete odvysielať animované filmy Emoji, Lego Batman alebo Zootropolis. Vopred ďakujem za odpoveď a želám veľa úspechov do nového roku.

V rámci roku 2019 sa môžete tešiť na veľké filmové premiéry, napríklad na obrazovkách televízie Doma si budete môcť už na Troch kráľov, v nedeľu 6. januára 2019, vychutnať televíznu premiéru veľkofilmu Bedári. Na TV Markíza pripravujeme veľké filmové premiéry ako Baywatch, Inferno, Piata vlna alebo Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti.

Eduard: Kedy bude pokračovať seriál Čierny zoznam?

Čierny zoznam sa vráti už v nedeľu, 20. januára 2019, a bude plynule pokračovať II., ako aj premiérovou III. a IV. sériou, vždy v 3 častiach za sebou každú nedeľu, takže je sa naozaj na čo tešiť! :-)

Andy: Budete vysielať aj 24. a 25. sériu Kobry 11? A kedy sa dočkáme nových dielov všetkých troch NCIS?

Aktuálne sme odvysielali dve nové, premiérové série, na ďalšie sa môžete tešiť už budúcu jeseň. V rámci seriálu NCIS – Námorný vyšetrovací úrad sa môžete tešiť na premiérovú XIV. a XV. sériu už v prvom štvrťroku 2019. Rovnako na Vás čakajú aj premiérové časti seriálu NCIS: Los Angeles s VIII. sériou, ktorá odštartuje na obrazovkách Dajto na začiatku marca.

Marián: Dobrý deň, neplánujete vysielať niektorý z týchto nových seriálov – FlashForward, Salvation, Manifest, Škorpión (3. a 4. séria) Ďakujem za odpoveď a prajem všetko dobré celému tímu TV Dajto a Markíza.

Manifest a mnohé iné seriály sa dostanú na naše obrazovky. Aktuálne sa môžete tešiť na veľkú premiéru seriálu Blindspot, kde nahliadnete do skutočne aktuálneho fungovania FBI aj CIA. Okrem toho Vás v roku 2019 čakajú premiérové série seriálov ako napríklad Čierny zoznam III. a IV., alebo Teória veľkého tresku XI. Podobne prajeme všetko dobré do nového roku 2019! :-)

Michaela: Budete vysielať 4. a 5. sériu Prvých 100?
Premiérovú 4. sériu uvidíte už počas leta 2019 a do vysielania sa určite dostane aj najnovšia 5. séria.

Marek: Dobrý deň, chcem sa opýtať, či v roku 2019 neplánujete viac rodinných premiérových filmov. Konkurencia vyberá v rámci kinopremiér rôznorodé žánre. Na Markíze v rámci kina boli odvysielané takmer samé akčné filmy. Chýba mi pestrejší žánrový výber, ponúkate málo komédii, rodinných filmov a pod.

Ak Vám chýbajú rodinné filmy, nech sa páči, máte si rozhodne z čoho vyberať: na Markíze uvidíte od 28. decembra 2018, každý piatok o 20:30, postupne všetky filmy o čarodejníkovi Harrym Potterovi, na Nový rok, 1. januára 2019 o 20:30, premiéru rozprávky Zdeňka Trošku s názvom Čertoviny, a na Troch kráľov, v nedeľu 6. januára 2019 o 20:30, premiéru silného príbehu Psia duša. Okrem toho sa môžete tešiť aj na české rodinné klasiky Jak vytrhnout velrybě stoličku (27. decembra) a Jak dostat tatínka do polepšovny (28. decembra), alebo v silvestrovský deň na filmy ako Tři veteráni alebo Marečku, podejte mi pero!. Veríme, že sme Vás pestrejším žánrovým výberom potešili. :-)

Marek: Budete vysielať jarnú časť Fortuna ligy?

Žiaľ, jarnú časť Fortuna ligy neplánujeme vysielať. V rámci športových udalostí sa môžete tešiť na vysielanie Highlightov Ligy Majstrov vždy v daný hrací deň, kde uvidíte všetky góly, ktoré padnú v rámci najprestížnejšej futbalovej súťaže sveta. Okrem toho Vás čaká ďalší ročník leteckých pretekov Red Bull Air Race, kde by mali pribudnúť dve nové lokality. Na jar ponúkneme tiež jeden z grandslamových tenisových turnajov – Roland Garros 2019.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!

Komentáre ( 0)