Mladík sa rozhodol vydržať rok bez sexu: Nakoniec prišlo nečakané zistenie

19. 01 2019 21:00 | jt
Dominic Hilton
Dominic Hilton Foto: Instagram Dominic Hilton

Na čo svojim experimentom prišiel?

Dominic Hilton (27) z anglického Bournemouthu si už vo svojich štrnástich rokoch uvedomil, že je gay. Odvtedy randil len s mužmi a od svojich osemnástich rokov sa dokonca živil eskortom a spával s mužmi za peniaze. Odvtedy sa vyspal s viac ako 150 chlapmi.

Na konci roku 2017 sa však prekvapivo po dvoch rokoch vzťahu rozišiel počas Vianoc s priateľom, o ktorom si dovtedy myslel, že je jeho osudovou láskou.

Sympatický mladík sa preto rozhodol, že od Nového roka bude držať ročný celibát. K myšlienke byť 365 dní bez sexu ho motivoval fakt, že sa dočítal, že ľudia bez sexu majú viac energie a cítia sa lepšie.

To si potvrdil aj sám Dominic. Hoci prvé mesiace bez sexu boli pre neho náročné, zrazu mal podľa vlastných slov desaťkrát viac energie.

Šokujúci výsledok prišiel ale na konci roka 2018 po roku bez sexu. Uvedomil si totiž svoju skutočnú sexuálnu orientáciu. "Vôbec som už nemal chuť spať s mužom. Musel som všetkým priznať, že som heterosexuál. Ak by ste sa ma však v minulosti opýtali, či človek môže zmeniť svoju sexuálnu orientáciu, povedal by som, že nie," tvrdí Dominic pre Daily Mail.

Komentáre ( 0)