HOROSKOP na január: Týmto dvom znameniam sa bude dariť ako nikdy

04. 01 2019 08:00 | nt
Ilustračná snímka
Ilustračná snímka Foto: Shutterstock.com

Pozrite si, čo vás čaká v januári.

Ako bude vyzerať prvý mesiac nového roka 2019? Minimálne dve znamenia sa môžu tešiť na neskutočné šťastie vo všetkých oblastiach. Píše prozeny.blesk.cz.

BARAN

Podarí sa vám na začiatku roka 2019 naštartovať životné šťastie? Mars pokračuje v ohnivej ceste, čo sa odrazí na bystrom myslení a dravosti. Oproti decembru sa však aktivita rýchlejšie vyčerpá. Môže za to kvadratúra Slnka, ktorá vám do 19. januára bude uberať z elánu. Čomu sa naopak bude celý mesiac dariť, je oblasť lásky. Venuša ponúka mnoho príležitostí na zoznámenie a zadaným sľubuje oživenie vzťahu.

BÝK

Prvý mesiac nového roka je pre Býkov symbolom brilantnej komunikácie a rozkvitajúcich medziľudských vzťahov. Trigon Merkúru vám ponúka šancu rozšíriť okruh známych. Zadaní získajú inšpiratívnych priateľov, slobodní môžu rok 2019 odštartovať novou láskou. Šťastným dňom bude v tejto oblasti 6. január. Problematická je len Venuša, ktorá rozpútava hádky s partnerom. Kameňom úrazu budú financie.

BLÍŽENCI

Vstup do nového roka bude impozantný. Január vám prinesie rýchlosť a aktivitu, nechýba vám dravosť v žiadnom smere. Citeľné to je na kariére, kde predbehnete konkurenciu míľovými krokmi. Sami neviete, ako môžete zvládať toľko rôznorodých činností naraz. Navyše nepôsobíte upachteným dojmom, naopak ste sympatickí a priťahujete pozornosť okolia. Nové kontakty sa vám budú hodiť.

RAK

Začiatok roka vyzerá nádejne. Do 6. januára sa tešte z ochranného náručia Venuše. Žezlo potom prevezme náladový Mars zaťažujúci medziľudské vzťahy v súkromí aj na pracovisku. Do povinností sa musíte nútiť, navyše je to na výsledku aj poznať. Najväčšia kríza príde okolo 12. januára. Neostáva vám nič iné, ako sa obrniť trpezlivosťou a nájsť si v živote aj to pekné. Je čas oprášiť milované hobby.

LEV

Tento mesiac je ten, v ktorom sa cítite ako ryba vo vode. Konáte v súlade so svojou prirodzenou povahou a dosahujete šťastie v láske aj v príce. Venujete sa aktivitím, ktoré sú pre vás kľúčové a v ktoré veríte. Najlepšie dni na úspech prídu okolo 13. januára. V tomto čase si ale dajte pozor na financie. Venuša bude tvrdohlavá a bude vás lákať na zlé investície.

PANNA

Do nového roka vstúpite šťastnou nohou. Na cestu vám svieti láskavá Venuša, vďaka ktorej prežívate samé príjemné veci. Pokiaľ sa predsa len vyskytne nejaká chybička, vďaka trigonu Merkúru ju šmahom ruky odstránite z dosahu. Do 4. januára sa však môžete cítiť unavene a v práci by ste si najradšej zobrali voľno. Verte, že sa to po tomto dátume zlomí a všetko pôjde ako po masle. Bola by škoda, keby ste sa nastavili do režimu zimného spánku.

VÁHY

Do centra diania sa dostanú pekné veci. Afrodité sa podpisuje pod estetické cítenie, kedy sa chcete obklopovať peknými vecami, ale tiež sa potešíte tvorcovským schopnostiam. Pokiaľ pracujete v umeleckej sfére, máte v januári vyhraté. Bozk Múzy sa však bude hodiť aj v domácom prostredí alebo v láske. Pozor si dajte na veľké míňanie peňazí.

ŠKORPIÓN

Slnko drží na začiatku roka nad vami ochrannú ruku. Vyhrievate sa na energizujúcom svetle a cítite sa šťastní a úplné. Podávate brilantné mentálne výkony, ste činorodí a zvládate niekoľko činností naraz. V spoločnosti nie je môžné prehliadnuť vaše osobné kúzlo. Okolo 7. januára sa navyše radujete zo štedrej priazne Venuše. Nová známosť bude veľmi intenzívna, ale krátka.

STRELEC

Začiatok nového roka je pre Strelcov stelesnením tajným snov a prianí. Venuša hneď 7. januára spojí svoje sily s Jupiterom a sľubujú vám veľké šťastie. Najlepšie dni na úspech v láske aj financiách prídu okolo 13. januára. Zároveň ale varujú pred podvodníkmi, ktorí sa okolo vás motajú. V zamestnaní svitá na lepšie časy na konci mesiaca. Nadriadení ocenia vysoké pracovné nasadenie.

KOZOROŽEC

Najsvetlejšie okamihy prídu v spojení s deťmi. V ich kruhu nájde uplatnenie vaša originalita a chuť po dobrodružstve. Venujte sa niečomu kreatívnemu, bavte sa, vzdelávajte sa. V krátkom čase upevníte vzťah tak, ako sa vám to minulý rok nepodarilo. V láske nastáva po 6. januári hotové Taliansko. Dokonca aj nezadaní majú problém pri komunikácii s opačným pohlavím, čo sa prejaví tiež v zamestnaní.

VODNÁR

Samotný januárový štart môže byť trochu nepríjemný. V prvom týždni ovplyvňuje atmosféru náladová Venuša, ktorá sa dotýka lýsky, vzťahov aj financií. Pozor na veľké míňanie v povianočných výpredajoch. Od 6. januára sa našťastie situácia zmení vo váš prospech. Dieru v rozpočte rýchlo zacelíte a vylepšíte klímu v súkromí aj na pracovisku. V polovici mesiaca zvládate vďaka Marsu aj tie najťažšie výzvy.

RYBY

Pokračujete v decembrovej atmosfére, ktorú korunuje vplyv Venuše a Neptúnu. V láske a financiách sú títo dvaja stratégovia neprekonateľní. V druhom týždni sa ich vplyv otočí a Ryby stratia šiesty zmysel. Mohli by ste ľahko naletieť podvodníkom, čo sa v spojení milostného života a peňazí ešte zosilňuje. V zamestnaní sa tešte na úspešné dni, len pozor na nevrlého šéfa.


Komentáre ( 0)