Žena si obliekla rifle a potom prišlo peklo: Teraz sa bojí, že príde o nohu

21. 11 2018 14:30 | jt
Sarah Hood
Sarah Hood Foto: Profimedia.sk
Sarah Hood po uštipnutí pavúkom
Sarah Hood po uštipnutí pavúkom
Sarah Hood

Sarah si neželá nič iné, len byť opäť zdravá.

Päťdesiatriročnú Sarah Hood z Veľkej Británie uštipol ešte v novembri minulého roka desaťkrát malý čierny pavúk. Všetko sa to odohralo, keď sa ponáhľala na večeru do reštaurácie a narýchlo si na seba obliekla rifle zo sušiaka umiestneného vonku.

Hoci cítila, že ju niečo poštípalo, stopy po štípancoch uvidela až doma. Neškodne vyzerajúca rana v tele spustila vlnu zdravotných problémov. Až keď Sarah začala počas noci v nohe pociťovať pálivú bolesť a štípance začali hnisať, rozhodla sa ísť do nemocnice.

Sarah Hood
Foto: Profimedia.sk
 


Tam jej lekári oznámili, že ju pravdepodobne uštipol pavúk, ktorého označujú ako "čiernu vdovu" - snovačka jedovatá. Uštipnutie týmto pavúkom sa prejavuje silnými bolesťami, horúčkami, hnačkou, no i psychickými poruchami.

Zdravotný stav Sarah sa však ani po roku nezlepšuje. Od novembra minulého roka už bola trikrát hospitalizovaná a stále sa bojí, že príde o nohu. "Mám strach, že ak sa mi budú zápal a infekcia opakovane vracať, tak nakoniec o nohu prídem. Nechcem nič iné, len byť opäť zdravá a znovu žiť svoj život," dodáva žena, ktorú stále preliečujú antibiotikami. Tie však preliečia len zápal, ktorý sa jej vždy opätovne vráti.

Zábery Sarahinej nohy po uštipnutí pavúkom nájdete vo FOTOGALÉRII!

 

 

Komentáre ( 0)