Hviezde Skrytej vášne našli ďalší nádor: Chvíle strachu boli späť

03. 11 2018 08:00 | jt
Skrytá vášeň
Skrytá vášeň Foto: Telemundo

Známa herečka bola opäť v strachu o svoj život.

Štyridsaťosemročnú argentínsku herečku Lorenu Meritano ste v našich končinách spoznali ako diabolskú potvoru Dinoru v megaúspešnej kolumbijskej telenovele Skrytá vášeň.

Sympatická Lorena isté obdobie bojovala s rakovinou prsníka, ktorú jej diagnostikovali v roku 2014. Svoj boj nevzdala ani keď ju uprostred boja s chorobou opustil manžel, taktiež herec Ernesto Calzadilla. V septembri 2016 však našťastie nad zákernou chorobou konečne zvíťazila. 

Skrytá vášeň - Dinora (Lorena Meritano)
Foto: DOMA
 


Pred pár dňami ale svojich fanúšikov vydesila správou, že jej lekári našli nový nádor. Ako však dodala, vyzerá to tak, že je našťastie neškodný.

"Všetko je a bude v poriadku. Je to benígny nádor, ktorý bolí, pretože je to stláčanie nervu a v mojom prípade z pochopiteľných dôvodov je lepšie ho odstrániť," prezradila Lorena, ktorá si ho určite chce nechať odstrániť v januári budúceho roku.

Herečka tak naďalej šíri osvetu o rakovine prostredníctvom vlastných skúseností a vyzýva ľudí, aby si nechali urobiť kontroly na včasné odhalenie tejto zákernej choroby.

Komentáre ( 0)