VEĽKÝ HOROSKOP na september: Toto znamenie to bude mať veľmi náročné

01. 09 2018 09:00 | nt
Čo vás čaká tento týždeň? Horoskop pre všetky znamenia
Čo vás čaká tento týždeň? Horoskop pre všetky znamenia Foto: Shutterstock.com

Ryby zase stretnú osudového partnera.

Čo vás čaká v prvom mesiaci po letných prádzninách? Niektoré znamenia to nebudú mať veru ľahké. Píše prozeny.blesk.cz.

BARAN

Začiatok školského roka prebehne pod taktovkou Merkúru. Vďaka nemu sa budete radovať z narastajúcich komunikačných schopností, ktoré vám prídu vhod v pracovnom aj milostnom živote. Nadväzovanie nových kontaktov aj hľadanie lásky pre vás bude hotová hračka. Zadaní si na septembrovú romantiku musia počkať. Venuša v opozícii bude do 9. septembra skúpa na slovo. Jej vplyv sa odrazí aj na chuti utrácať peniaze za hlúposti.

BÝK

Náročné obdobie sa chýli ku koncu a môžete sa tešiť na zmeny k lepšiemu. Od 6. septembra vstupuje Merkúr do znamenia Panny, čo predpovedá skvelé chvíle na voľnočasové aktivity a mentálny rozvoj. Vaša myseľ bude svieža a otvorená všetkým nápadom. Odhodíte zábrany a budete nasledovať hlas svojej intuície. V zamestnaní rátajte s náročnejšou konšteláciou. Nadriadení vám pridajú viac úloh, než zvládnete.

BLÍŽENCI

Prvá polovica mesiac doznieva pod vplyvom prádzninovej oddychovej konštelácie. Zlom nastane 11. septembra, kedy Mars vstúpi do znamenia Vodnára. Rozvíri stojaté partnerské vody a môže priniesť aj zmenu v milostnom živote. Vesmír sľubuje stretnutie s človekom, ktorý sa k vám skvele hodí. Vďaka nemu zabudnete, čo znamená stereotyp. Do 22. septembra sa majte na pozore v práci. Nerobte unáhlené kroky.

RAK

Afrodita rozprestrie svoje ochranné krídla a postará sa, aby sa vaše láskavé srdce nič nepostrádalo. Ešte ste neobjavili svojho vyvoleného či vyvolenú? Potom sa okolo 13. septembra dobre rozhliadnite navôkol. Merkúr sľubuje kariérny posun. Od 22. septembra si neberte dovolenku, pretože budete zbierať plody svojho predchádzajúceho úsilia. Pred čím sa ale majte na pozore, to sú nevýhodné obchody.

LEV

V septembri sa deti vracajú do školských lavín a narodení v znamení Leva sa môžu konečne naplno ponoriť do pracovných cieľov. V prvých týždňoch budete excelovať vďaka Merkúru a Venuši za chrbtom. Od 6. septembra sa s ich priazňou musíte rozlúčiť, čo neponesiete ľahko. Krízové bude obdobie okolo 11. septembra, kedy budete mať pocit, že sa vám nedarí v láske ani v zamestnaní. Krízové obdobie ale aktivuje skrytý potenciál a vy vyletíte ako fénix z popola.

PANNA

Panny sa môžu tešiť na súputníka Merkúra. Podpíše sa predovšetkým na pracovnom živote a aj na dianí v rodine. Stojí aj na strane nezadaných. Priaznivý vietor do plachiet vám dodá aj trigon Uránu a Saturnu. Ste okúzľujúci, inšpiratívni a vaše osobnosť ide druhým príkladom. Neptún môže narobiť neplechu len po zdravotnej stránke.

VÁHY

Váhy bude počas väčšinu mesiaca sprevádzať Mars v znamení Vodnára, vďaka čomu budete stáť nohami pevne na zemi. V žiadnom prípade nebudete leňošiť, idete si aktívne za svojím šťastím. V zamestnaní vám nebude chýbať odvaha a ostré lakte, čo vám otvorí možnosti k zmene. Ani v láske nebudete sedieť v kúte, ale pokojne oslovíte človeka, ktorý vám padne do oka. Merkúr v kvadratúre k Saturnu môže okolo 22. septembra urobiť neplechu vo vzťahu k rodičom.

ŠKORPIÓN

Narodených v znamení Škorpióna čaká náročný mesiac. Budú mať pocit, že na nich všetko padá. Najväčšiu neplechu bude robiť Venuša v kvadratúre k Marsu, ktorá sa stará o neutešenú atmosféru v láske a financiách. Druhú misku váh sa snaží zachrániť Neptún pripomínajúci, že čo vás nedostane na lopatky, to vás posilní. Vďaka trpezlivosti nájdete nakoniec cestu, ako zo šlamastiky von. Radosť vám budú robiť vaše ratolesti.

STRELEC

Začiatok mesiaca bude výhodný pre medziľudské vzťahy a situáciu na domácej pôde. Venuša až do 9. septembra pracuje vo váš prospech a pomáha urovnať, čo sa v uplynulých týžňoch nepodarilo. Druhá dekáda taká pozitívna nebude. Kvôli Merkúru až do 22. septembra viazne komunikácia. Častejšie sa budete uchyľovať k zlému rozhodnutiu. Hlavu hore. Záver mesiaca vráti situáciu do normálu a dodá vám dôvod na úsmev.

KOZOROŽEC

Do 8. septembra sa vám bude vysmievať nevľúdna konštelácia Venuše, pre ktorú sa vám nebude dariť v láske ani financiách. Zatnite zuby a verte, že ďalšia dekáda prinesie zásadné zlepšenie. Peňaženka sa rozrastie o nemalý obnos a v milostnom živote tiež svitá na lepšie časy. Že ste svojho vyvoleného či vyvoleú ešte nenašli? Potom vám trinástka v dátume môže priniesť osudové zoznámenie.

VODNÁR

Deviaty mesiac v roku zosiluje vašu priebojnosť a dodáva energiu na uskutočnenie trúfalých snov a plánov. Cítite ako vesmír zosiela priaznivý vietor do plachiet? Mars nebude rozhodne trochárčiť. Vďaka nemu sa otvárajú netušené možnosti. Prehnaná aktivita je zároveň slabou stránkou. Kvôli nej hrozí riziko úrazov a chýb spôsobených roztržitosťou. Venuša v poslednej dekáde varuje pred zvýšenými konfliktami na milostnom poli.

RYBY

Hlavnú úlohu na septembrovej scéne hrá láska. Pokiaľ ste zatiaľ samotári, potom vám nový školský rok zošle vysnívanú polovičku. Najplodnejšie dni sa kumulujú okolo 14. septembra, kedy sú sympatie na maxime. Trochu náročnejší program budú mať zamilovaní. Neptún spolu s Merkúrom rozpútavajú mnohé nezhody. Od 22. septembra sa situácia ustáli. Pokiaľ ide o financie, dajte si pozor na mudrlantov, ktorí by vás radi okradli.

Komentáre ( 0)