Sladká pomsta od pondelka na Doma: Nový romantický seriál už má prvú fanúšičku

01. 09 2018 13:00 | jt
Sladká pomsta
Sladká pomsta Foto: Kanal D

Čo o novom romantickom príbehu prezradil slovenský hlas hlavnej ženskej hrdinky?

Už v pondelok o 16:00 štartuje v televízii Doma nový romantický seriál Sladká pomsta.  Premiérový príbeh z krajiny polmesiaca si už stihol získať ešte pred jeho premiérou na televíznych obrazovkách prvú fanúšičku - slovenský hlas hlavnej ženskej hrdinky Pelin, herečku Barboru Chlebcovú. Čo má so svojou seriálovou postavou spoločné a prečo si jej dabovanie naplno užila? Prezradí vám v rozhovore vo videu.

 

O čom bude nový seriál?

Mladá a krásna Pelin (Leyla Lydia Tuğutlu) nikdy nemala šťastie v láske, konečne si však ide vziať muža svojich snov. Ale ženích Tolga (Can Nergis) sa priamo vo svadobný deň vyparí a Pelin ostane na ocot. Po tejto hroznej udalosti je pre Pelin takmer nemožné žiť šťastne a začne veriť, že sa to všetko stalo kvôli niekomu, koho stretla vo svojom doterajšom živote a ublížila mu.

Keď začne intenzívne rozmýšľať o svojej minulosti, spomenie si na Sinana (Furkan Andıç), zakríknutého mladíka, ktorý bol do nej zamilovaný počas vysokoškolských čias.

Pelin ponížila Sinana pred očami všetkých spolužiakov až do takej miery, že so zlomeným srdcom bol nútený opustiť školu a začať nový život. Odišiel do zahraničia a stal sa úspešným kuchárom. Po nejakom čase sa však vrátil späť do Turecka a otvoril si vlastnú reštauráciu. 

Sladká pomsta
Foto: Kanal D
 


Pelin verí, že ak nájde Sinana a ospravedlní sa mu, tak má ešte šancu zbaviť sa tejto kliatby. To však nebude vôbec jednoduché, pretože Sinan už zďaleka nie je ten istý človek ako kedysi. Stal sa z neho príťažlivý a sebavedomý muž. Pre Sinana tak nastal práve ten správny čas, aby sa mohol Pelin za všetko pomstiť... Pelin preto navrhne, aby bola jeho asistentkou v reštaurácii. Zvládne ale dievča pochádzajúce z bohatej rodiny pracovať?

Sladká pomsta štartuje už v pondelok o 16:00 na Doma!

 

Komentáre ( 0)