VEĽKÝ HOROSKOP LÁSKY: Stretnete toto leto toho pravého?

13. 07 2018 13:31 | nt
držanie za ruky
držanie za ruky Foto: Shutterstock.com

Koho čaká horúci letný flirt?

Leto sa nesie v znamení dovoleniek a romantiky. Takže ak ste single, určite vás zaujíma, či na vás toto leto čaká niekde ten pravý alebo minimálne nejaký horúci flirt. Letný horoskop lásky vám prináša portál prozeny.blesk.cz.

BARAN

Možno ste doteraz neboli spokojní s vaším milostným životom, ale nezúfajte. Barani, vy ste typom človeka, ktorý by nemal mať strach hľadať. Je veľmi pravdepodobné, že sa toto leto zoznámite s niekým veľmi zaujímavým a zvláštnym, a to vo chvíli, kedy to budete najmenej čakať. Napríklad v rade na kávu alebo na autobusovej zastávke. A nemusíte sa ani dvakrát snažiť, stačí sa len usmiať. Máte totiž prirodzený talent na to, aby ste k sebe druhé pohlavie prilákali.

BÝK

Býci dávajú v lete prednosť romantických dobrodružstvám namiesto potápania či ničnerobenia. Vám hviezdy na toto leto predpovedajú niekoho špeciálneho, kto vstúpi do vášho života. Je pravdepodobné, že to bude veľké, ale nenechajte sa vystrašiť. Dokonca aj vaši priatelia, ktorí si budú myslieť, že to nebude dlho trvať, sa budú mýliť. Skúste to brať s nadhľadom a netlačte na pílu.

BLÍŽENCI

Ak ste sa v poslednom čase cítili v oblasti lásky celkom fajn, je teda správny čas na to, aby ste toto leto oddychovali a nikam sa nehrnuli. Najmä nie do letných flirtov a pokusov pokaziť vzťah, ktorý máte. Pokiaľ partnera nemáte a v minulosti ste boli viackrát citovo zranení, choďte na všetko radšej pomaly a len sa bavte, nič neberte vážne. Neskončilo by to dobre. Aj keď, na druhej strane, jeden nikdy nevie, no nie?

RAK

Raci nemajú problém nájsť lásku, ale niekedy sa vydesia, keď o nich niekto prejaví až priveľký záujem. Nepochybujeme o tom, že toto leto nájdete určite niekoho, s kým vám bude dobre. Jediné, na čo by ste si mali dávať pozor, je rozbíjanie iných vzťahov. To si radšej dobre premyslite. Je totiž pravdepodobné, že budete nepríjemne prekvapení tým, na koho ste narazili. Kto je ochotný podľahnúť pokušeniu, podľahne aj nabudúce.

LEV

Nie je žiadnym tajomstvom, že Levi majú vždy dosť obdivovateľov v oblasti lásky. A leto nie je výnimkou. Ak máte v pláne aktívne leto, buďte opatrní, aby ste sa veľmi neunavili. Keď nemá Lev dosť času sám pre seba, môže skončiť vyčerpaný a neuspokojený. Uistite sa, že máte nejaký čas sami na seba a až potom sa zamyslite nad tým, či máte dostatok energie na to začať nejaký nový vzťah.

PANNA

Panny by mali byť teraz v lete trochu sebecké. Obvykle sa takto nesprávate, pretože máte radi, keď sú všetci okolo vás šťastní. Panny sú známe tým, že sa zameriavajú na super malé detaily v živote a že radi všetko pozorujú a analyzujú. Preto sa v lete nebojte vystúpiť z vašej komfortnej zóny a snažte sa čo najviac uvoľniť. Veď ktoré ročné obdobie je lepšie na to, aby ste prejavili svoju divokosť, než práve leto?

VÁHY

Možno stále váhate, či toto leto niečo prežiť alebo zažiť. Váš letný horoskop lásky vám predpovedá, že sa stretnete s množstvom potenciálnych záujemcov, takže sa nebráňte a stretnite sa pokojne so všetkými. Život je aj o tom, aby ste sa bavili, tak sa bavte. Ako váhavé Váhy budete šťastnejší, keď preskúmate viac mužov a stretnete sa s rôznymi ľuďmi, než sa s niektorým usadíte. Ak máte partnera, tak v lete premýšľajte o tom, či je pre vás skutočne ten pravý.

ŠKORPIÓN

Škorpióni sú obvykle veľmi okúzľujúci, pokiaľ ide o dvorenie. Buďte teda opatrní, aby ste nenarazali na ďalšieho Škorpióna. Ste tiež známi tým, že vo vzťahu sa snažíte mať veci pod kontrolou. Pokiaľ sa teda nebojíte ublíženia, toto leto trochu uvoľnite opraty a prestaňte sami seba aj toho druhého kontrolovať. A pokiaľ nikoho nemáte, nehľadajte dokonalosť, bu´dte odhodlaní a choďte do toho.

STRELEC

Strelci, váš letný horoskop lásky vyzerá veľmi dobre. Ste dobrodruhmi telom aj dušou, obzvlásť v letných mesiacoch. Ak ste doteraz nemali žiadneho partnera, potom vám predpovedamé bláznivé letné noci plné romantiky a vášne. Ak sa chystáte niekam cestovať, je pravdepodobné, že sa tam konečne stretnete s niekým, kto vás zaujme. Nemáte totiž problém dať sa s niekým do reči. Len pozor, aby to nebolo až príliš rýchlo a potencionálneho partnera ste nevyľakali.

KOZOROŽEC

Kozorožci, vy by ste toto leto mali svoj citový život obrátiť hore nohami. Obzvlášť júl je ideálny preto, aby ste vyskúšali rôzne typy vzťahov, napríklad aj nejakú zoznamovaciu aplikáciu v mobile. Vôbec sa nebojte toho, čo si o vás ostatní pomyslia. Nebojte sa robiť to, po čom túžite. Oživte svoj život tým, že budete chodiť na miesta, kde môžete stretnúť niekoho zaujímavého. Pokojne randite s viacerými nápadníkmi, bude to vzrušujúce. Nikdy neviete, kedy a kde narazíte na skutočnú lásku.

VODNÁR

Vodnári by si mali toto leto urobiť čas sami na seba a až potom skočiť do nových vzťahov a flirtov. Neznamená to však, že by ste nikoho nestretli, práve naopak. Než si ale niečo začnete, nezabudnite sa uistiť, že sú všetky vaše potreby naplnené. Nebojte sa, pokiaľ je potenciálni nápadník iný než vy, protiklady majú tendenciu sa priťahovať. Dokonca aj keď sa vám bude zdať, že ten niekto nie je úplne váš typ, môže byť pre vás ideálny. Konečné rozhodnutie urobte až v auguste, to vám budú hviezdy naklonené.

RYBY

Pre vás bude toto leto doslova víchricou emócií. Najmä začiatok júla bude k vašim erotickým potrebám naklonený. Mali by ste veľa chodiť do spoločnosti a rozhodne stretnete niekoho, kto na vás bude stále myslieť a aj vy na neho. Napriek vašej túžbe byť všade a pre všetkých, pamätajte si, že aj vy potrebujete čas pre seba. Ak máte pochybnosti o tom, či ste skutočne šťastní, nie je to ten pravý pre vašu rybiu povahu.

Komentáre ( 0)