Santos z La Tormenty: Má pred päťdesiatkou, ale svaly stále ako mladík

08. 05 2018 08:00 | jt
La Tormenta - Santos
La Tormenta - Santos Foto: Telemundo

Dámy, z tela peruánskeho krásavca vám bude aj dnes horúco!

Peruánsky herec Christian Meier sa v našich končinách preslávil stvárnením drsného Santosa v kolumbijskej telenovele La Tormenta: Pokušenie lásky. Okrem herectva sa však venuje aj spevu - v roku 2016 vydal svoj štvrtý album s názvom Nada Ha Cambiado, ktorý sa nesie v duchu elektronického rocku. V rovnakom roku sa naposledy objavil aj na filmovom plátne v snímke Todos los hombres son iguales.


Dnes má charizmatický Christian 47 rokov, no svalnaté telo ako Adonis, ktoré mu závidia aj mladší. Svojimi tehličkami sa pochválil aj na sociálnej sieti a jeho fanúšičkám z nich bolo určite poriadne horúco.Navyše toto telo je stále voľné. Koncom minulého roka Christianovi stroskotal vzťah s o 21 rokov mladšou modelkou Alondrou García Miro.

Christian bol predtým dvanásť rokov ženatý s herečkou Marisol Aguirre, s ktorou sa zoznámil pri nakrúcaní telenovely Vrabček (Gorrión) a s ktorou má tri deti. Rozišli sa v roku 2007. Potom bola Christianovou priateľkou herečka Génesis Rodríguez (Marisela z Done Bárbary), ich vzťah však tiež nevydržal. 

Komentáre ( 0)