Čo vás čaká? Vypočítajte si budúcnosť podľa dátumu narodenia

20. 03 2018 13:31 | nt
Čo vás čaká? Vypočítajte si budúcnosť podľa dátumu narodenia
Čo vás čaká? Vypočítajte si budúcnosť podľa dátumu narodenia Foto: Shutterstock.com

Vďaka číslam si môžete vypočítať, čo vás čaká v budúcnosti a urobiť zmeny v správnu chvíľu.

Vďaka numerológii viete zistiť, aké sú vaše silné a slabé stránky alebo kde sa skrýva váš potenciál. Vďaka číslam si ale môžete vypočítať, čo vás čaká v budúcnosti a urobiť zmeny v správnu chvíľu. Portál prozeny.blesk.cz radí ako na to.


Budete potrebovať tabuľku dní v týždni:

1 - Nedeľa (planéta Slnka)

2 - Pondelok (planéta Mesiac)

3 - Utorok (planéta Mars)

4 - Streda (planéta Merkúr)

5 - Štvrtok (planéta Jupiter)

6 - Piatok (planéta Venuša)

7 - Sobota (planéta Saturn)

1. Ako postupovať

Zapíšte si mesiac a deň narodenia, posledné dve číslice roku, v ktorom chcete zistiť, čo vás čaká a číslo týždňa z daného roka, v ktorom budete mať narodeniny.


Príklad: Ak chcete zistiť, čo vás čaká v roku 2022 a narodili ste sa 29. mája 1967. Dvadsiatydeviaty máj vycháda na nedeľu, čo je číslo 1 podľa tabuľky dní v týždni.

2. Číslo konkrétneho roku

Pri výpočte je potrebné, aby ste sčítali nasledujúce čísla a potom ich numerologicky skrátili na jednomiestne číslo. Mesiac narodenia: 5, deň narodenia: 29, sledovaný rok: 2022 (posledné dve číslice), číslo dňa sledovaného roku: 1.

5 + 29 + 22 + 1 = 57
5 + 7 = 12
1 + 2 = 3

Číslo, ktoré ste získali ako výsledok súčtu (3) bude číslom sledovaného roku. Čo znamenajú čísla jednotlivých rokov a akú predstavu dávajú o tom, čo sa stane?

Rok čísla 1

Posilnenie duchovného a fyzické zdravia, úspechy v práci, pokiaľ si ju dobre zorganizujete. Veľká a dôležitá zmena v živote, stretnutie s ľuďmi, ktorí budú pre vás užitoční. Zbavíte sa strachu a obáv. Čaká vás usilovná práca bez väčších otrasov, sláva. Je tiež vhodný čas na čítanie, tvorenie, účasť v súťažiach či projektoch, možnosť založenia firmy alebo nákupy nového zariadenia.

Rok čísla 2

Čaká vás nárast osobného kúzla, získate nových priateľov, ktorí vám pomôžu. Budete v menšom strese a čaká vás zmena myslenia. Môžete získať nejakú nehnuteľnosť alebo sa presťahovať. Vaše životné podmienky sa zlepšia a zbavíte sa zbytočného zhonu.

Rok čísla 3

Čaká vás dokončenie starých projektov, získate nových priateľov a známych. Okrem toho môžete očakávať finančné úspechy a slávu. Možnosť lepšej sebarealizácie a nebojácnosť. Pokiaľ chcete začať niečo nové, tento rok je ideálny. Nevhodné je naopak podpisovať úradné papiere a kontrakty, najmä ak podnikáte. Nepúšťajte sa ani do súdnych sporov. V tomto období sa tiež preveríte, kto je váš skutočný priateľ.

Rok čísla 4

Čaká vás úspech, ale dosiahnete ho s veľkými problémami a na základe ťažkej práce. Vaše príjmy sa zvýšia a dôjde k finančnej stabilite. Možno začnete podnikať alebo si kúpite nový byt či dom. Ak nemáte ešte rodinu, je možné, že sa vydáte alebo oženíte, prípadne sa stretnete s novým životným partnerom. Bezdetní sa stanú rodičmi. Je tiež vhodný čas na upratanie si vzájomných vzťahov s priateľmi, partnermi či nadriadenými. Je to aj vhodný čas na cestovanie a duchovné hľadanie. 

Rok čísla 5

Očakávajte úspech, finančnú stabilitu a nových priateľov. Je to vhodný čas na podnikanie, cesty do zahraničia pre prácu alebo oddych, nadväzovanie nových obchodnýcn partnerstiev či účasť v súťažiach alebo riskantných podnikoch. Kto sa nebojí, veľa získa. Je to ale nebezpečný čas pre verejné prejavy či podpisy obchodných zmlúv. Dobre si prečítajte každú zmluvu, ktorú budete podpisovať. 

Rok čísla 6

Ide o blahodárny čas na nadväzovanie kontaktov s blízkymi príbuznými a vylepšenie vašich vzájomných vzťahov. Je to tiež čas na romantické vzťahy a počatie dieťaťa. Pokiaľ ste mali ťažkosti spojené s vedením hospodárstva, čaká vás úľava, pretože príde zlepšenie. Môžete investovať do šperkov, zábavy a iných radovánok. Máte šancu získať nečakané bohatstvo a tiež odmenu v podobe zvýšenia platu.

Rok čísla 7

Bude to čas nepochopenia a ťažkostí spojený s množstvom práce a minimom zisku. Na druhej strane však môžete profitovať v súdnych sporoch a tiež si preveríte svoje kolegov a priateľov. Budete veľa riskovať, čo sa vám môže vypomstiť najmä v milostných dobrodružstvách. Tam sa radšej zdržte.

Rok čísla 8

V tomto roku môžete začať podnikať alebo robiť to, čo ste si vždy priali. Nie je to ale vhodný čas pre vaše zdravie, musíte si dávať väčší pozor na tiché príznaky, ktoré signalizujú, že s vami nie je všetko v poriadku. Naopak, je to výhodný čas na dosiahnutie úspechov v svetských záležitostiach, v spoločenskej práci alebo pre víťazstvo nad nepriateľmi či na súde.

Rok čísla 9

Deviatka je rokom splnených prianí, sebaorganizácie či získania vysnívaného postu alebo pracovného miesta. Ak máte ambície, môžete sa dostať veľmi vysoko, až do vládneho systému. Čaká vás ale tiež rozčarovanie, úcta spoločnosti, možnosť nečakaného finančného postavenia vďaka lotérii či dedičstvu.Komentáre ( 0)