Zverejnila zábery so sexy manželom. Ľudia sa do nej pustili, ako ho mohla zbaliť s kilami navyše

19. 03 2018 13:45 | nt
Zverejnila zábery so sexy manželom. Ľudia sa do nej pustili, ako ho mohla zbaliť s kilami navyše
Zverejnila zábery so sexy manželom. Ľudia sa do nej pustili, ako ho mohla zbaliť s kilami navyše Foto: Instagram/ Jenna Kutcher

Pamätajte, že vonkajšia krása nie je všetko.

Ľudia opäť ukázali svoju neuveriteľnú povrchnosť! Svadobná fotografka Jenna Kutcher sa na sociálnej sieti pochválila fotkami s manželom Dewom. Dvojica sa šťastne usmieva a pózuje na pláži na Havaji. Takú vlnu komentárov od hejterov však oblejšia kráska nečakala. Mnohí jej začali posielať správy, v ktorých útočili na jej kilá navyše a čudovali sa, ako mohla zbaliť takého krásavca. 

Jennu to nenechalo chladnou a na chvíľu to zamávalo s jej sebaistotou a vytiahlo aj démonov z minulosti. Ale povedala si, že sa tým nenechá rozhodiť a bude proti hejterským komentárom bojovať. 

K fotografii napísala: „Časť mojej neistoty vychádzala aj z toho, že som si za muža vzala takého vypracovaného fešáka. Prečo by som ja, oblejšia žena, mala mať takého krásavca? Občas mi prebehne hlavou, či si ho zaslúžim, keď nie som štíhla a potom mám pre to výčitky.“

„Ale tento človek za posledných 10 rokov objímal každú moju krivku, každú jamku, kilo navyše či inú nedokonalosť a vždy mi pripomínal, že som krásna, aj keď som sa tak nie vždy cítila,“ dodala.

„Takže áno, aj keď mám silné stehná, ramená a celulitídu na zadku, tak mám pri sebe muža, ktorému to neprekáža a za to ho milujem ešte viac,“ napísala Jenna. 

Ale aby sme všetkých nehodili do jedného vreca, našli sa aj ľudia, ktorí ju podporili. „Bože, vy ste takí nádherní. Má šťastie, že vás má. Dúfam, že vie, čo vo vás má. Veľa šťastia vám obom. Vážte si, čo máte,“ napísal jeden z komentujúcich.

„Taký krásny pár! Jediné, čo vidím, je krása medzi dvomi ľuďmi,“ napísal iný.

Komentáre ( 0)