Hrdinovia telenovely Daniela na spoločnej fotke: Tomu neuveríte, ako vyzerajú dnes!

09. 01 2018 16:00 | jt
Daniela
Daniela Foto: Telemundo

Hlavní predstavitelia sa stretli po viac ako 15 rokoch! (foto v článku)

Mexická telenovela Daniela si v našich končinách získala množstvo priaznivcov. Príbeh rovnomennej hlavnej hrdinky, o ktorej lásku bojovali automechanik Andrés a milionár Mauricio, obľubovali mnohí priaznivci latinskoamrerických telenoviel.

Hlavnú úlohu Daniely stvárnila mexická herečka a speváčka Litzy. Tá má dnes 35 rokov a stále vyzerá božsky. Po Daniele natočila niekoľko telenoviel a venuje sa hlavne spevu.

Predstaviteľ jej seriálovej lásky Mauricia, herec Rodrigo de la Rosa, sa naposledy objavil pred televíznymi kamerami v roku 2012 v telenovele El rostro de la venganza. Dnes má pár šedivých fúzov a na tvári niekoľko vrások, ktoré ho robia stále atraktívnym.

Pred pár dňami sa ale krásna Litzy podelila na svojom konte na sociálnej sieti o spoločnú fotografiu s Rodrigom. Po viac ako 15 rokoch sa totiž stretli a urobili si spoločnú selfie: "Kto si spomína na telenovelu Daniela? Tu sme opäť spolu - Rodrigo a ja! Bolo úžasné s ním pracovať vtedy a aj teraz na rovnakom projekte. Mám ťa rada kamarát!" 

Komentáre ( 0)