Idol žien Herkules pred šesťdesiatkou: Schudnutý, bez svalov a so šokujúcim priznaním!

05. 01 2018 15:30 | jt
Herkules
Herkules Foto: NBC Universal
Svätá rodina
Svätá rodina
Svätá rodina

Zostali mu len dlhé vlasy! (foto v článku)

Amerického herca Kevina Sorba si v našich končinách spájame s úlohou bájneho poloboha Herkulesa z rovnomenného seriálu nakrúteného v 90-tych rokoch minulého storočia. 

Herkules
Foto: NBC Universal
 


Už túto sobotu ho však uvidíte na obrazovkách televízie Doma v premiérovom biblickom príbehu Svätá rodina, v ktorom sa predstaví v úlohe Jozefa. 

Svätá rodina
Foto: FOXX NEW MEDIA s.r.o.
 

VIAC AKTUÁLNYCH FOTOGRAFIÍ KEVINA SORBA NÁJDETE VO FOTOGALÉRII!

Herec oslávi tento rok už 60. narodeniny. Od skončenia legendárneho seriálu ubehlo takmer 20 rokov a Kevinovi pribudli vrásky, zmizli svaly, no charizma a dlhé vlasy mu zostali dodnes.

Od roku 1998 je herec ženatý s hereckou kolegyňou Sam Jenkins, s ktorou sa zoznámil počas nakrúcania Herkulesa. Manželia majú spolu dvoch synov Braedona Coopera a Shanea Haakena a dcéru Octaviu Flynn

Minulý rok sa herec v médiách vyjadril, že ho sexuálne obťažoval slávny taliansky návrhár Gianni Versace. Keď Sorbo začínal s kariérou herca, Versace ho pozýval na večierky s celebritami a sľuboval mu kariéru v modelingu. Raz ho pozval na večeru, kde boli len oni dvaja. Potom Versace položil ruky na Kevina, ale ten mu jasne povedal, že je len na ženy. „To je to, prečo ťa mám rád, si mužný muž,“ povedal mu Versace a pokračoval: „V živote musíš p*****ť všetko. Psa, mačku, chlapca aj dievča,“ dodal odvážne. Hoci jeho ponuku Kevin neprijal, zostali s Versacem priateľmi. 

Sledujte premiéru filmu Svätá rodina - v sobotu o 20.00, na Doma!

 

Komentáre ( 0)