11. 12 2017 09:00 | jt

José Armando z Esmeraldy: Vyhadzov pre hviezdne maniere!

Mexický herec Fernando Colunga prišiel mesačne o poriadny balík peňazí!

Esmeralda
Esmeralda Foto: Televisa

Mexický herec Fernando Colunga, ktorého môžete vidieť na obrazovkách televízie Doma v úlohe José Armanda v legendárnej telenovele Esmeralda, má dnes síce 51 rokov, no stále je to veľký fešák!

Naposledy si zahral v telenovele Vášeň a moc (Pasión y Poder) rolu zloducha, ktorý sa na konci príbehu zmenil a odvtedy už ubehli 2 roky. Tmavovlasý herec bol dlhé roky tvárou telenovelého gigantu Televisa a mal s ním podpísanú exkluzívnu zmluvu. Tomu je ale koniec!


Podľa časopisu Tv Notas Fernando odmietol účinkovať v telenovele Super otec (Papá a toda madre), ktorú nakoniec získal Sebastián Rulli z Troch sestier. Kvôli tomu si Colungu predtavitelia spoločnosti zavolali na "koberček", aby im oznámil dôvody, prečo odmietol hlavnú rolu v tejto telenovele.

Podľa zákulisných informácií sa na tomto stretnutí herec správal ako najväčšia hviezda a jeden z predstaviteľov Televisy mu povedal, že už je starý na to, aby odmietal postavy, čo vyprovokovalo hádku medzi ním a prítomnými.

Fernando tak prišiel o exkluzivitu, čo v preklade znamená, že aj o poriadny balík peňazí! Údajne je to okolo 100-tisíc dolárov mesačne, ktoré dostával keď natáčal nejaký seriál, a medzi 30 až 45-tisíc dolármi za každý mesiac, keď nenakrúcal žiadny projekt.

Sledujte telenovelu Esmeralda - v pondelok až piatok o 16:50 na Doma!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.