Rozvod telenovelového promipáru: Za všetko môže nevera!

06. 12 2017 16:00 | jt
Gabriel Soto a Geraldine Bazán - svadba (foto: Instagram)
Gabriel Soto a Geraldine Bazán - svadba (foto: Instagram) Foto: Instagram

Cesty rodičov dvoch krásnych dcérok sa rozchádzajú!

Pred pár dňami sme vás na našich stránkach informovali, že po vyše roku a pol manželstva sa obľúbení mexickí herci Gabriel Soto (Camilo zo Sily osudu, Fernando z Čara lásky, či Adolfo z Ciest lásky) a Geraldine Bazán (Paula z Viktórie) rozvádzajú, čo naznačila nežnejšia polovička prominentnej dvojice.


Teraz sa vyjadril k téme rozpadu ich vzťahu aj fešný herec. Bez zapierania priznal, že za všetko môže jeho nevera. "Urobil som chyby, som ľudská bytosť," kajal sa Gabriel. Hoci neprezradil, ktorá kráska mu poplietla hlavu, razantne však poprel, že by svoju ešte zákonitú manželku podviedol s herečkou Marjorie de Sousa. "Nikdy, nikdy som jej nedal ani bozk," odpovedal novinárom.


Pred pár mesiacmi sa totiž objavili špekulácie, že by práve on mohol byť skutočným otcom jej synčeka Matíasa Gregoria, ktorý sa narodil v januári tohto roku a jeho oficiálnym otcom bol doteraz Marjorien expriateľ - argentínsky model a herec Julián Gil, alias Ulises z Čara lásky. S tým sa totižto krátko po drobcovom narodení Marjorie rozišla!

Na otázku, či by bol Gabriel ochotný podstúpiť aj testy DNA, aby dokázal, že Matías Gregorio nie je jeho syn, odpovedal jednoznačne: "Samozrejme, že áno. Nemám čo skrývať!"
 

Komentáre ( 0)