04. 12 2017 09:00 | Jakub Trajteľ, Lukáš Kočišek

Hviezda telenovely Tri sestry exkluzívne: Otvorene o svojej láske!

Herečka Angelique Boyer nám prezradila aj to, či podľa nej v šoubiznise existujú skutočné priateľstvá!

Tri sestry - Angelique Boyer
Tri sestry - Angelique Boyer Foto: Televisa
Tri sestry
Tri sestry - Ana Laura
Tri sestry - Ana Leticia

Dvadsaťdeväťročná rodáčka z Francúzska, herečka Angelique Boyer, aktuálne hviezdi na obrazovkách Doma v premiérovej mexickej telenovele Tri sestry. Vidieť ste ju však mohli i v nedávno vysielanej Terese, či tínedžerských Rebeloch. Nie je žiadnym tajomstvom, že už tri roky randí s hereckým kolegom zo seriálu, hercom Sebastiánom Rullim. Chcela by sa s ním opäť stretávať nielen doma, ale aj pred kamerami? Prezradila nám v exkluzívnom rozhovore!

Tri sestry - Angelique Boyer a Sebastián Rulli
Foto: Televisa
 

Chcela si byť herečkou už v detstve?

Angelique Boyer: Áno, spomínam si, že už keď som bola malá, tak som sa hrávala na herečku. Moje prvé skutočné spojenie herectvom však vzniklo, keď som mala 8 rokov v škole televíznej spoločnosti Televisa San Ángel.

Ako si sa pripravovala na úlohu trojičiek v seriáli Tri sestry? Pozrela si si aj pôvodnú predlohu s názvom Väzby lásky (Lazos de amor), kde trojičky stvárnila Lucero?

A.B.: Spolu s režisérmi a so scenáristami sme dlho analyzovali jednotlivé postavy a ich vlastnosti. Sestry z našej verzie sú dosť odlišné od tej pôvodnej, lebo aj dnešná doba je iná. No veľmi obdivujem Lucero, je skvelým príkladom sebadisciplíny a pokory. Ako herečka bola nepochybne pre mňa inšpiráciou.

Bolo náročné prevteľovať sa do jednotlivých postáv troch sestier? Predsa len majú odlišný výzor a charakter...

A.B.: Bolo to ťažké, lebo aj plán výroby seriálu bol veľmi komplikovaný. Ale ako herečka som naozaj vďačná za to, že som mala možnosť zažiť túto skúsenosť. cením si každý deň nakrúcania a každú scénu.

Ktorá zo sestier bola charakterovo najbližšie skutočnej Angelique?

A.B.: Mám veľmi rada poéziu - som romantická ako Ana Laura. Rada  sa však učím aj akrobaciu – to mám zas spoločné s Anou Lucíou.

Tri sestry - Angelique Boyer
Foto: Televisa
 

Na našich obrazovkách sme ťa videli v telenovelách Rebeli, Teresa a teraz v Troch sestrách. Aké postavy sa ti hrajú lepšie? Pozitívne alebo negatívne?

A.B.: Bola by som  veľmi sebecká, ak by som si vybrala len jednu postavu, mám rada všetky. Každá jedna postava  znázorňuje inú etapu môjho  života.

Snívala si ako malé dievča o rozprávkovej láske, aké vidíme v telenovelách?

A.B.: Jasné, že áno! Dnes však prežívam tú najkrajšiu lásku, aká existuje a je krajšia ako tá v telenovelách. Pretože láska  musí znamenať pokoj a nekomplikovať si život.

Uvidíme ťa teda ešte niekedy na obrazovkách so Sebastiánom?

A.B.: Dúfam, že so Sebastiánom budeme spolu navždy. Verím však, že sa tiež ešte stretneme aj v spoločnej práci.

Myslíš si, že v šoubiznise existujú skutočné priateľstvá?
   
A.B.: Moje priateľstvá sú z tohto prostredia a sme si blízki napriek  našim komplikovaným pracovným harmonogramom, takže moja odpoveď na túto otázku je jasná - verím.

Bola si niekedy na Slovensku? Čo vieš o našej krajine?
     
A.B.: Viem, že sa Slováci učia vďaka našim telenovelám po španielsky, a tiež, že je
u vás veľká zima. (smiech) A ešte to, že Slovensko je krásne.


Aj o tom, či Angelique v detstve tiež sledovala telenovely, či sa cíti lepšie ako blondínka alebo brunetka, a čo odkazuje slovenským fanúšikom, si môžete prečítať v celom rozhovore v aktuálnom čísle týždenníka Eurotelevízia č. 48.

Sledujte tento týždeň finálové epizódy telenovely Tri sestry - v pondelok až piatok o 16.45, v televízii Doma!

 


 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.