Paloma z Keď budeš moja: Nenávisť s kolegyňou na pľaci?!

03. 12 2017 10:00 | jt
Keď budeš moja - Paloma (Silvia Navarro)
Keď budeš moja - Paloma (Silvia Navarro) Foto: Avant Venture Distribution

Nakrúcanie nového projektu herečky Silvie Navarro údajne skomplikovali problémy s kolegyňou.

Obľúbenú mexickú herečku Silviu Navarro v našich končinách poznáme ako temperamentnú zberačku kávy Palomu z úspešnej telenovely Keď budeš moja.

Tridsaťdeväťročná kráska aktuálne vo svojej domovine žne úspech v novej telenovele s názvom Caer en tentación. Na spomínanom projekte pracuje s hereckou kolegyňou Adrianou Louvier. A práve s ňou si Silvia údajne ľudsky nesadla.

Podľa zdrojov zo zákulisia nakrúcania, ktoré pred pár dňami priniesli mexické médiá, sa herečky navzájom nenávidia a vzájomne sebou pohŕdajú. Tvorcovia sú si toho vedomí a preto sa snažia o to, aby spoločne museli nakrúcať čo najmenej spoločných scén. Keď už však k tomu musí dôjsť, snažia sa obrazy rýchlo nakrútiť, aby mohla ísť každá svojou cestou.

Zatiaľ čo Silvia správy o nezhodách s kolegyňou zatiaľ nekomentovala, Adriana ich na sociálnej sieti rázne poprela. "Silvia a ja sa máme navzájom veľmi rady, rešpektujeme sa a smejeme celý deň. Ak máte pochybnosti, opýtajte sa nás!" napísala. Pred pár hodinami navyše zverejnila snímku, na ktorej sa dokonca v zákulisí spoločne zabávajú v trojici aj so Silviiným synčekom Leónom.

Komentáre ( 0)