Známy telenovelový pár: Rozvod po roku a pol?

28. 11 2017 17:00 | jt
Geraldine Bazán a Gabriel Soto (foto: Instagram Geraldine Bazán)
Geraldine Bazán a Gabriel Soto (foto: Instagram Geraldine Bazán)

Manželstvo obľúbených hviezd latinskoamerických seriálov sa otriasa v základoch!

Po takmer desiatich rokoch vzťahu a dvoch spoločných dcérkach, sa obľúbení mexickí herci Gabriel Soto (Camilo zo Sily osudu, Fernando z Čara lásky, či Adolfo z Ciest lásky) a Geraldine Bazán (Paula z Viktórie) stali vo februári minulého roka konečne manželmi.

Dnes sa ale dvojica údajne rozvádza. S informáciou o rozchode promipáru prišiel ako prvý mexický novinár Gustavo Adolfo Infante. Geraldine sa o pár dní na to objavila ako hosť v jednom z televíznych programov, no v ňom odmietla hovoriť s novinármi o tejto téme.


Krátko po Geraldinom televíznom vystúpení Gustavo Adolfo zverejnil vo svojom televíznom programe s názvom "De Primera Mano" esemeskovú konverzáciu s herečkou, ktorú mu po kráska poslala.

"Zdá sa mi, že si spomenul (prosím oprav ma, ak sa mýlim), že ja už mám ‘iný vzťah’, čo je v mojom prípade absolútna lož. To je dôležité vysvetliť, ak budeš taký láskavý, lebo na súde tieto klamstvá môžu zavažiť,” zneli šokujúce slová herečky, ktoré naznačujú, že správy o rozvode sa skutočne zakladajú na pravde.

Herečkin stále ešte manžel Gabriel Soto sa k téme rozvodu zatiaľ nevyjadril.

Komentáre ( 0)