11. 01 2017 07:45 | Jakub

Fanúšikovia smútia: Zomrel herec zo Skrytej vášne!

Sympatickému hercovi sa stala osudnou dopravná nehoda.

Skrytá vášeň
Skrytá vášeň Foto: Telemundo

Zatiaľ čo predstaviteľka Normy zo Skrytej vášne, herečka Danna García, sa v tomto období teší na príchod svojho prvého potomka, fanúšikovia obľúbenej telenovely v týchto dňoch zároveň i oplakávajú úmrtie jednej z kľúčových postáv. Vo veku 79 rokov totiž ešte na Štedrý deň (24. decembra 2016) zomrel kolumbijský herec Fernando Corredor Muñoz, ktorý v nej stvárnil postavu senilného Calixta, manžela uštipačnej Raquel a adoptívneho otca krásnej Ruth.

Skrytá vášeň - Calixto (Fernando Corredor Muñoz)
Foto: Telemundo
 

Hercovi, ktorý mal za sebou viac ako 50-ročnú hereckú kariéru a zahral si napríklad i advokáta Fuentesa v ďalšej známej telenovele La Tormenta: Pokušenie lásky, sa stalo osudným prechádzanie cez cestu - narazil doňho totiž motocyklista a Fernando, ktorý pritom utrpel ťažký úraz hlavy, musel byť následne hospitalizovaný v nemocnici v Bogote, kde podstúpil operáciu lebky. O pár dní nato ale prišla smutná správa - herec zomrel...

„Tento skvelý človek, kamarát, herec, otec, starý otec, syn, manžel je teraz s Bohom. Tá prázdnota, keď odíde váš otec, je obrovská a bolesť na duši ešte väčšia. Budem ťa milovať až do konca svojich dní," adresovala otcovi na sociálnej sieti krásne slová jeho dcéra María Angélica. Pripomeňte si herca v krátkej ukážke.
 

Skrytú vášeň opäť uvidíte v televízii Doma už od pondelka, 23. januára, o 16.00!

 


Prečítajte si aj:
* Z malého dievčatka krásna žena: Takto vyrástla Julie zo seriálu Monk!
* Cihan z Vymenených životov: Nečakané komplikácie pred vlastným domom!
* Hviezda z Macochy v tajnosti na Slovensku!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.