Krásna Angelika opäť na Doma: Predstaviteľ Joffreyho to skúšal aj na Michèle Mercier!

26. 05 2018 07:00 | Jakub Trajteľ
Angelika
Angelika Foto: CICC

Aký vzťah mali hrdinovia zo slávnej filmovej série a ako vyzerajú dnes?

Bola mladá, krásna, ambiciózna. Legendárna Angelika, markíza anjelov vám od 27. mája bude  spríjemňovať každý nedeľný podvečer na obrazovkách televízie Doma. Príbeh lásky Angeliky, ktorá sa postupne zamilovala do síce zjazveného a zmrzačeného, ale veľmi galantného a elegantného grófa Joffreyeho, bol v uplynulom storočí obrovským hitom a milovali ho všetky diváčky. A aj po rokoch má stále svoje čaro a objavuje ho i nová generácia.

Angelika - Michèle Mercier
Foto: CICC
 

Medzi predstaviteľmi Angeliky a Joffreyeho, herečkou Michèle Mercier a hercom Robertom Hosseinom, bol v skutočnosti dvanásťročný vekový rozdiel. Prežili spolu počas natáčania aj v súkromí milostný románik? Podľa oboch protagonistov rozhodne nie, ale ako uviedla neskôr Michèle Mercier vo svojej autobiografii, v roku 1960, teda ešte pred prvým nakrúcaním Angeliky, sa spolu vášnivo bozkávali. Urastený Robert sa ju vraj snažil zviesť, hoci ona už bola v tom čase vydatá a podľa vlastných slov (naďalej) verná.

Angelika - Joffrey (Robert Hossein)
Foto: CICC
 

Dnes už 79-ročná filmová Angelika trávi jeseň života po dvoch rozvodoch sama.

Michèle Mercier na Arras Film Festival
Foto: Profimedia.sk
 

Predstaviteľ Peyraca má v súčasnosti 90 rokov, žije so svojou treťou manželkou Candice Patou a sú spolu už viac než 40 rokov.

Robert Hossein s manželkou Candice Patou
Foto: Profimedia.sk
 

Sledujte príbehy legendárnej Angeliky - každú nedeľu o 17:10 na Doma!

 


Komentáre ( 0)