Cameronová z Dr. Housa oslavuje dnes okrúhliny: Je to stále kočka

12. 04 2019 08:00 | jt
Dr. House - Cameronová (Jennifer Morrison)
Dr. House - Cameronová (Jennifer Morrison) Foto: NBC

Seriálová imunologička očarí aj dnes.

Americká herečka Jennifer Morrison, ktorú aktuálne vídavate na obrazovkách televízie Doma ako mladú imunologičku Allison Cameronovú v úspešnom lekárskom seriáli Dr. House, oslavuje práve dnes 40. narodeniny. Keďže v našich končinách je známa najmä z tohto seriálu, poznáme ju ako tvrdohlavú lekárku s pre ňu typickými tmavými vlasmi.


Dr. House - Cameronová (Jennifer Morrison)
Foto: NBC
 
Jennifer sa ale od padnutia poslednej klapky poriadne zmenila. Teraz je jej koruna krásy už niekoľko rokov blond, no vo filmovom svete sa pohybuje aj naďalej – nakrúca jeden film za druhým, režíruje a v Amerike hviezdila niekoľko sezón aj vo fantazijnom seriáli Kde bolo, tam bolo (Once Upon a Time).
 

No kým pracovne slávi jeden úspech za druhým, v súkromí sa jej príliš nedarí. Počas nakrúcania Dr. Housea sa zaľúbila do hereckého kolegu Jesseho Spencera (seriálový Chase), s ktorým sa dokonca zasnúbila na Eiffelovej veži v Paríži. V auguste 2007 však zasnúbenie zrušili a ich životné cesty sa rozišli. Jej zatiaľ posledným verejne známym priateľom bol ďalší kolega z hereckej brandže Sebastian Stan, s ktorým sa rozišla v auguste 2013.

Sledujte seriál Dr. House - v pondelok až piatok popoludní na Doma!

 

Komentáre ( 0)