21. 02 2014 22:30 | trinity

Doktorka Zoe: Vločky snehu a súzvuk duší a Triumfy a trojuholníky

George sa stane bluebellským Mužom roka. Lemon sa teší - no víťazná párty, žiaľ, dopadne úplne inak, ako si predstavovala...!

Doktorka Zoe: Vločky snehu a súzvuk duší a Triumfy a trojuholníky
Doktorka Zoe: Vločky snehu a súzvuk duší a Triumfy a trojuholníky

15. epizóda: Vločky snehu a súzvuk duší (Snowflakes & Soulmates)
Zoe (Rachel Bilson) je nadšená, keď strechy malebného Bluebellu pokryjú tisícky bielučkých snehových vločiek – na rozdiel od poverčivých miestnych, ktorý sneh považujú za zlé, veľmi zlé znamenie... Do mesta dorazia Lavonovi (Cress Williams) rodičia, čo sa zdá byť ideálna príležitosť, aby im konečne predstavil Didi (Nadine Velazquez). Ibaže... Ich zoznámenie dopadne inak, ako plánoval! Lemon (Jaime King) a George (Scott Porter) si začínajú vo veľkom plánovať spoločnú budúcnosť...

16. epizóda: Triumfy a trojuholníky (Tributes & Triangles)
Brick (Tim Matheson) je nekonečne sklamaný, pretože v kútiku duše veril, že sa bluebellským Mužom roka stane práve on. No titul mu vyfúkol George, čo navyše má nečakané následky nielen preňho – víťaznú párty má totiž zorganizovať Lavon, čo je vzhľadom na jeho stále ešte nie premlčanú a prebolenú aférku s dosť náročná vec... Zoe sa mu preto rozhodne s prípravami pomôcť. No a keď ju priamo na oslave požiadajú, aby na Georgeovu počesť predniesla prípitok... Rozpúta sa dokonalý chaos!

Sledujte v piatok, 28. februára, o 20.30!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.