24. 01 2014 22:30 | trinity

Doktorka Zoe: Keď kuša vystrelí a Návrat domov

Vzťah Lavona a Lemon je riadne napätý – no v minimestečku ako Bluebell sa jeden druhému jednoducho nemajú šancu vyhnúť...!

Doktorka Zoe: Keď kuša vystrelí a Návrat domov
Doktorka Zoe: Keď kuša vystrelí a Návrat domov

7. epizóda: Keď kuša vystrelí (The Crush & The Crossbow)
Zoein (Rachel Bilson) milostný život je jedna veľká katastrofa... Navyše minimestečko Bluebell ponúka len veľmi málo možností, spoznať nejakého zaujímavého a nezadaného muža... No zrazu sa na scéne objaví sympatický zverolekár Judson (Wes Brown)! Wadea (Wilson Bethel) nečakane navštívi jeho exmanželka. Alebo skôr budúca exmanželka – konečne chcú totiž sfinalizovať svoj rozvod. No čo ak si to Wade nebodaj na poslednú chvíľu rozmyslí? Lavon (Cress Williams) a Lemon (Jaime King) sa nechajú úplne pohltiť nákazlivou atmosférou miestnych korytnačích pretekov...

8. epizóda: Návrat domov (Homecoming & Coming Home)
Zoe je nekonečne smutno za domovom... Lavon jej preto navrhne, aby sa stala hostiteľkou jeho každoročnej párty a prišla tak na iné myšlienky. A zdá sa, že to bol správny krok, Zoe sa do toho poriadne vloží – dokonca požiada svoju newyorskú kamarátku Gigi (Megan Stevenson), aby jej s organizovaním párty pomohla. Ibaže... Predstavy veľkomestských slečien o dokonalom večierku sa, žiaľ, diametrálne líšia od predstáv o čosi konzervatívnejších občanov Bluebellu. George (Scott Porter) a Wade pripravujú drsný bojový plán, aby sa za všetko príkorie zo školských čias ukážkovo pomstili Jimmymu (Sean Carrigan), ktorý ich vtedy brutálne šikanoval a ponižoval. No aj Lemon sa chce pridať!

Sledujte v piatok, 31. januára, o 20.30!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.