10. 01 2014 22:30 | trinity

Doktorka Zoe: Sweet Home Alabama a Pokazený sprievod

Od ich zoznámenia, či skôr úletu... Je vzťah Zoe a Wadea dosť napätý. A to je problém, ktorý vlastne Zoe vôbec nemá čas riešiť!

Doktorka Zoe: Sweet Home Alabama a Pokazený sprievod
Doktorka Zoe: Sweet Home Alabama a Pokazený sprievod

1. epizóda: Sweet Home Alabama (Pilot)
Keď mladá newyorská lekárka Zoe Hartová (Rachel Bilson) príde o štipendium, s ktorým napevno rátala, rozhodne sa viac-menej z núdze prijať ponuku starého vidieckeho lekára Harleyho Wilkesa (Nicholas Pryor), ktorý jej ponúkol miesto lekárky vo svojej praxi v provinčnom alabamskom mestečku Bluebell. Tamojší obyvatelia sú k rozmaznanej veľkomestskej dievčine dosť skeptickí a nedôverčiví, takže je len otázkou času, kedy bude musieť celej obci dokázať, že ako lekárka i človek za niečo stojí!

2. epizóda: Pokazený sprievod (Parades & Pariahs)
Aby si ju spoluobčania obľúbili, rozhodne sa Zoe zúčastniť sa každoročného slávnostného sprievodu, a to vo veľkom štýle – na alegorickom voze bluebellského starostu Lavona Hayesa (Cress Williams). No keď si v dobrej nálade sadne za volant a z voza ostane len úbohá kôpka šrotu, všetci sú právom rozrušení a zdesení! Akoby to nestačilo, Zoe musí na základe istého právneho dodatku získať určitý konkrétny počet pacientov, inak jej podiel v praxi prepadne v prospech Dr. Bricka Breelanda (Tim Matheson)! Najprv si však musí nejakým zázrakom získať dôveru miestnych... No a do tretice je Zoein vzťah s Wadeom (Wilson Bethel) od ich, ehm, úletu, dosť napätý!

Sledujte v nedeľu, 12. januára, o 16.15!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.